wtorek, 11 lutego 2020

Plakat nowego filmu Wesa Andersona bez Foxa


Latem tego roku będzie miał w kinach swoją premierę najnowszy film Wesa Andersona zatytułowany „The French Dispatch”. Plakat, który go promuje jest fantastyczny, jutro pojawi się zwiastun. W ekipie aktorskiej oczywiście większość dobrych znajomych amerykańskiego reżysera. Premiera festiwalowa może odbyć się w Cannes. Dystrybutorem jest Searchlight Pictures, już bez „Fox” w nazwie.

Nowa opowieść Wesa Andersona rozgrywać ma się w latach 50., głównie we francuskim miasteczku Angoulême. Głównym bohaterem będzie amerykański dziennikarz, który próbuje stworzyć we Francji własną gazetę i pisać o tym, co jest dla niego naprawdę istotne. Obsada filmu jest imponująca: Bill Murray, Owen Wilson, Adrien Brody, Benicio Del Toro, Tilda Swinton, Léa Seydoux, Frances McDormand, Timothée Chalamet, Lyna Khoudri, Jeffrey Wright, Mathieu Amalric i Stephen Park. Premiera filmu w USA zapowiadana jest na 24 lipca 2020 roku.

Po raz pierwszy oficjalnie w materiałach promocyjnych nie ma nazwy Fox. Film wprowadzi do kin w USA firma Searchlight Pictures. Decyzję o usunięciu słowa „Fox” podjął zarząd Disney Company, który nie chce aby familijna firma kojarzona była ze stacją tv FoxNews.
1 komentarz:

 1. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń