poniedziałek, 7 czerwca 2021

Tajemniczy hit w Cannes ujawniony. Zawód!

Organizatorzy tegorocznego festiwalu w Cannes wstrzymywali się z ujawnieniem jeszcze jednego i bardzo ważnego filmu. Ma być to duży komercyjny projekt z Hollywood, który zostanie pokazany szerokiej publiczności. Tym filmem będą „Szybcy i wściekli 9”. Szału nie ma, liczono na nowego Bonda.

„Szybcy i wściekli 9” to oczywiście duży film i obecnie spory przebój na wielu kinowych rynkach świata. Z pewnością będzie on tym filmem, który rozkręci w najbliższych tygodniach branżę kinową i może właśnie dlatego organizatorzy w Cannes postawili właśnie na tę produkcję. Na razie film na świecie zarobił 250 mln dolarów, z czego 200 w Chinach. Nie wybieram się do kina, ale bardzo się cieszę z sukcesu.

We Francji premiera filmu zapowiadana jest na 14 lipca, a festiwal startuje tydzień wcześniej. Stąd będzie to tam pokaz przedpremierowy o odpowiedniej randze. W Polsce film pojawić ma się pod koniec czerwca.

W Cannes film pokazany zostanie na plaży i będzie to publiczny pokaz dla gości festiwalu, mieszkańców miasteczka i wczasowiczów. Nie należy spodziewać się przybycia obsady „Szybkich i wściekłych 9”.

73. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes odbędzie się w dniach 6-17 lipca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz