sobota, 20 listopada 2021

„Nie czas umierać” największym hitem z Hollywood

[BOX OFFICE] Losy filmu „Nie czas umierać” w kinach dobiegają końca. Film jest już w internecie i ciężko mu będzie znacząco zwiększyć swoje dochody. Pożyjemy, zobaczymy. Tymczasem „Nie czas umierać” gromadząc 733 mln dolarów stał największym przebojem w Hollywood od początku wybuchu pandemii.

„Nie czas umierać” wyprzedził w ten sposób „Szybkich i wściekłych 9”, którzy wygenerowali 725 milionów dolarów. Najnowszy Bond 579 mln dolarów zarobił na rynkach międzynarodowych, a 154 mln w USA. Globalna suma 733 mln dolarów to dowód, że w pandemii można odnieść spory sukces.

„Nie czas umierać” na kilku rynkach zrobił znaczące wyniki. 126 mln dolarów w Wielkiej Brytanii to piąte największe kinowe osiągnięcie w historii. W Danii film zobaczyło ponad milion widzów i to pierwszy film, który osiągnął taki sukces od czasów „Avatara”. W Niemczech wpływy przekroczyły 72 mln dolarów, w Chinach 60 mln dolarów. We Francji film przyniósł 22 mln dolarów i jest to czwarty wynik w historii.

W Polsce „Nie czas umierać” jeszcze w poprzedni weekend był ciągle w TOP 10 najpopularniejszych filmów. W sumie film do tej pory obejrzało 1,585 mln widzów, co przeniosło się na 32 mln złotych wpływów, czyli ponad 7 mln dolarów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz