wtorek, 12 sierpnia 2014

Jest kilka dobrych premier na DVD i Blu-ray w sierpniu

Snowpiercer
W sierpniu na DVD i Blu-ray pojawi się kilka bardzo ciekawych propozycji filmowych. Z pewnością warto będzie sięgnąć po "Noe: Wybrany przez Boga", "Ocalonego" czy "Witaj w klubie", ale dobrych filmów będzie znacznie więcej.


Wspomniane filmy są sporymi wydarzeniami i zasługują na zainteresowanie widzów. "Neo" to najnowszy obraz Darrena Aronofsky'ego i nawet jeżeli zebrał on mieszane opinie, to z pewnością warty jest zobaczenia z powodu ciekawego spojrzenia na zaproponowaną biblijną tematykę. "Ocalony" to film z krwi i kości, oparty na faktach rozgrywających się w czasie wojny w Afganistanie. Historię prawdziwą snuje też "Witaj w klubie", który dotyka problemów AIDS z początku epidemii tej choroby. Oscar dla dla występującego tutaj Matthew McConaugheya był jak najbardziej zasłużony.

Wśród filmów, które pojawiły się już  w kinach, a teraz debiutują na rynku domowej "rozrywki" znajdą się w sierpniu także m.in.: ekranizacja gry "Need for Speed", kinowa wersja książki "Niezgodna", koreańskie science-fiction "Snowpiercer. Arka przyszłości", kosztowny "Medicus", thriller "13 Grzechów", sensacyjny "Brick mansions. Najlepszy z najlepszych", dramat "Łowca", komedia "Inna kobieta". Polskie kino reprezentuje "Kochanie, chyba Cię zabiłem".

Pojawi się też kilka premierowych tytułów, z których warto wspomnieć o filmach: "Wirtuoz" z Elijah Woodem, "Sabotaż" z Arnoldem Schwarzeneggerem, "Dom Hemingway" z Jude'em Law.


Sporo będzie w sierpniu propozycji dla dzieci, z których najważniejszą jest "Lego: przygoda", tegoroczny przebój światowych kin. Obok tego filmu pojawią się też: "Sarila. Podróż do Krainy Legend", pakiet "Monster High", "Muppety: Poza prawem".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz