wtorek, 5 sierpnia 2014

Scena usunięta z filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" zapowiada wersję rozszerzoną


Zanim w kinach pojawi się trzecia część "Hobbita", widzowie i fani będą mogli zmierzyć się z wersją rozszerzoną "Pustkowia Smauga". Peter Jackson obiecuje znacznie więcej atrakcji (będzie 25 minut nowych scen), niż to miało miejsce przy pierwszym filmie z tej serii. Poniżej fragment "Pustkowia Smauga" (wersja polska), którego nie widzieliśmy w kinie, a który pojawi się na wydaniu rozszerzonym w listopadzie oraz informacje o wydaniu.


I jeszcze informacja oficjalna o wydaniu Blu-ray z filmem:

Edycja rozszerzona pojawi się w Polsce 7 listopada, będzie dłuższa o 25 minut od wersji kinowej i znajdzie się na niej ponad 9 godzin nowych dodatków specjalnych. "Hobbit: Pustkowie Smauga. Edycja rozszerzona" będzie dostępny w formie 5-płytowego wydania Blu-ray 3D™, zawierającego wersję Blu-ray 3D oraz Blu-ray 2D filmu, wydania 3-płytowego na Blu-ray™ oraz 5-płytowego na DVD.

Wśród prawie 9 godzin nowych dodatków specjalnych znajdą się komentarze Petera Jacksona – reżysera, producenta i scenarzysty oraz Philippy Boyens, koproducentki i scenarzystki; kilkuczęściowy dokument opowiadający o poszczególnych etapach realizacji filmu i całej trylogii. Więcej informacji na temat dodatków specjalnych poniżej.

NOWE DODATKI SPECJALNE NA BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™ I DVD:
•             Komentarz reżysera, producenta i scenarzysty Petera Jacksona i Philippy Boyens, koproducentki i scenarzystki.
•             Dodatki część IX i X – zaprezentowanie wciągającej kilkuczęściowej historii realizacji filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga” opowiadającej o kulisach preprodukcji w różnych etapach filmu na przestrzeni miesięcy poprzedzających zdjęcia, treningi, prace wykonane na planie oraz o prace nad efektami cyfrowymi
•             Nowa Zelandia: Dom Śródziemia - część 2

Uwaga: Dodatki specjalne mogą ulec zmianie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz