poniedziałek, 5 listopada 2018

„Kler” ustąpił pola i zbliża się do 5 milionów


[BOX OFFICE] Po pięciu tygodniach dominacji w polskim box office film Wojtka Smarzowskiego „Kler” utracił pozycje lidera. Na szczycie listy najpopularniejszych filmów naszych kinach znalazł się inny tytuł.

Podczas szóstego weekendu wyświetlania zainteresowanie na „Klerze” zmalało jedynie o 21 procent, co przeniosło się na 153 tysiące sprzedanych biletów. Jak widać zainteresowanie filmem Smarzowskiego nie spada drastycznie i ciągle utrzymuje się na wysokim poziomie. W sumie sprzedano do tej pory na „Kler” aż 4,799 miliona biletów. Nie będzie więc miała ta produkcja problemu z przekroczeniem granicy 5 milionów sprzedanych biletów.

A kto zdobył tytuł lidera polskiego box office w miniony weekend? Na pierwszym miejscu znalazł się film „Bohemian Rhapsody”, który przyciągnął do kin tylko o 9 tysięcy więcej widzów niż „Kler”, czyli 162,7 tysiąca osób.

Świetnie sprzedają się propozycje familijne. „Hotel Transylwania 3” przekroczył właśnie granicę miliona sprzedanych biletów. Ponad 100 tysięcy biletów sprzedano na „Dziadku do orzechów”.

I jeszcze dobre wiadomości dotyczące filmu „7 uczuć”. Od premiery obejrzało go już 674,8 tysięcy widzów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza