wtorek, 3 listopada 2015

"W głowie się nie mieści" hitem też w domu


Na 1 grudnia wyznaczona została w Polsce premiera Blu-ray z filmem "W głowie się nie mieści". Animowana produkcja Pixara to jedna z najlepiej ocenianych hollywoodzkich realizacji w 2015 roku. Hitem będzie też na rynku domowej rozrywki.

Już dziś wydaje się, że "W głowie się nie mieści" powalczy o przyszłoroczne Oscary i znajdzie się w gronie najlepszych filmów roku. Pojawiają się nawet opinie, że animacja ta ma poważne szanse na triumf w kategorii Najlepszy Film Roku. Czas pokaże. Tymczasem na początku grudnia w sklepach pojawi się premiera DVD/Blu-ray z tym oczekiwanym filmem. Najpierw 1 grudnia pojawią się wydania Blu-ray oraz Blu-ray 3D, a tydzień później na rynku dostępne będzie wydanie tradycyjne DVD oraz Wydanie specjalne DVD z naklejkami oraz Wydanie specjalne DVD z plakatem.

Najnowsza produkcja studia Disney/Pixar zabiera widzów w szaloną podróż w głąb umysłu. W Centrum dowodzenia, znajdującym się w głowie 11-letniej Riley, praca wre w najlepsze. Dziewczynką kieruje 5 pracujących w pocie czoła emocji pod dowództwem optymistycznej Radości, która robi wszystko, by Riley pozostała szczęśliwa. Nie jest to jednak łatwe, kiedy współpracownikami w tym emocjonalnym fachu są Strach, Złość, Odraza i Smutek.

"W głowie się nie mieści" to jeden z największych tegorocznych przebojów kinowych. W USA wpływy sięgnęły 355 mln dolarów, w innych krajach to dodatkowe 486 mln dolarów. W Polsce film obejrzało około 1 miliona widzów.

Polskie wydanie DVD/Blu-ray posiadało będzie polski dubbing, w którym tak znakomicie poradzili sobie Małgorzata Socha, Kinga Preis, Maja Ostaszewska, Cezary Pazura. Będzie też możliwość obejrzenia oryginalnej wersji filmu z polskimi napisami.

Wśród dodatków na płycie Blu-ray znajdą się m.in.: film krótkometrażowy "Lawa", krótki metraż rozgrywający się w świecie "W głowie się nie mieści" zatytułowany "Pierwsza randka Riley?". Będą też specjalne filmiki "Ścieżki Pixara: Kobiety filmu W głowie się nie mieści, Moc emocji". Na płycie DVD wśród dodatków znajdzie się tylko film "Lawa".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz