poniedziałek, 4 maja 2015

"Suicide Squad" - wyglądają świetnie

 

Reżyser David Ayer opublikował na Twitterze oficjalne zdjęcie przedstawiające "Suicide Squad". Prowadzona w takim klimacie opowieść budzie nadzieje na świetne kino rozrywkowe. Przekonamy się o tym za kilkanaście miesięcy.

Na zdjęciu znajdują się: Will Smith (Deadshot), Margot Robbie (Harley Quinn), Jai Courtney (Captain Boomerang), Cara Delevingne (Enchantress),  Joel Kinnaman (Rick Flag), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Karen Fukuhara (Plastique), Jay Hernandez (El Diablo), Adam Beach (Slipknot). W obsadzie filmu są także Jared Leto (Joker), Viola Davis (Amanda Waller) oraz  Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Olubowale, Alex Meraz, Jim Parrack i Common.Bohaterowie komiksu "Suicide Squad" zadebiutowali w 1959 roku. Są to członkowie grupy superzłoczyńców na usługach rządu, którzy w zamian za złagodzenie wyroków podejmują się misji niewykonalnych nawet dla superbohaterów.

Wcześniej reżyser zamieścił zdjęcie przedstawiające Willa Smitha w kostiumie Deadshota, a w sieci pojawiło się nieoficjalne zdjęcie aktora z planu. 

Prace nad filmem trwają w Toronto, a potem ekipa przeniesie się do studia Pinewood pod Londynem. Zdjęcia potrwają do września. Premiera "Suicide Squad" zapowiadana jest na 5 sierpnia 2016 roku. Film wyreżyseruje David Ayer, autor "Furii" z Bradem Pittem.