piątek, 11 sierpnia 2017

Finałowy odcinek 7. sezonu „Gry o tron” w kinach


Kilkanaście godzin po emisji w amerykańskiej telewizji finału 7 sezonu „Gry o tron” oraz pojawieniu się tego odcinka na HBO GO, odbędą się w Polsce jego pokazy kinowe. Warto poczekać nieco dłużej na finałową odsłonę i doświadczyć jej na dużym ekranie? Dodatkową zachętą są darmowe pokazy tego odcinka na kinowym ekranie. Twórcy zapewne szykują dla widzów niesamowite i widowiskowe  zwieńczenie sezonu.

Gratkę dla wielbicieli serialu przygotowało HBO we współpracy z siecią kin Helios. W poniedziałek 28 sierpnia o godzinie 20:00 seanse takie odbędą się we wszystkich kinach w Heliosie.

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na finałowy odcinek 7. sezonu „Gry o Tron” wystarczy dokonać rejestracji pod adresem www.helios.pl/got i odebrać zaproszenie osobiście, w kasie wybranego kina sieci Helios od 26 sierpnia, od godziny 10:00. Fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc).

Szczegóły dotyczące tego pokazu dostępne są na www.helios.pl/pokaz_got