środa, 9 sierpnia 2017

Nowy film Clooneya w Polsce szybciej


Nie w styczniu 2018 roku, jak zapowiadano wcześnie, ale już 10 listopada tego roku do kin w Polsce trafi najnowszy reżyserski projekt George’a Clooneya. Jego „Suburbicon” zapowiada się bardzo ciekawie, ale reżyserskie przedsięwzięcia tego twórcy nie zawsze się udają.

Lubie Clooneya jako aktora, reżysera, producenta i scenarzystę. Bardzo wszechstronny człowiek, ale przecież w każdej z tych dziedzin zaliczał on znaczące wpadki filmowe. „Suburbicon” będzie jego szóstym reżyserskim przedsięwzięciem, a do tej pory za bardzo udany należy uznać jedynie „Good Night, and Good Luck”. Dobrze wypadły „Niebezpieczny umysł” i „Idy marcowe”, przeciętnie zaprezentowali się „Obrońcy skarbów”, a porażką wielką były „Miłosne gierki”. Najnowszy „Suburbicon” jest komedią kryminalną, w jak zwykle, doborowej obsadzie (Matt Damon, Julianne Moore na czele). Scenariusz Clooneyowi pomogli napisać bracia Coen, autorem muzyki jest Alexandre Desplat, a zdjęć Robert Elswit. 27 października film wejdzie do kin w USA, a 10 listopada obejrzymy go już w Polsce.

Oto jak zwykli ludzie popadają w kłopoty, kiedy popełniają złe decyzje. Zwiastun przypomina niestety takie pomieszanie gatunków, które na przykład braciom Coen czasami nie wychodziło.

Oto zwiastun „Suburbicon”: