czwartek, 12 marca 2015

Liam Neeson kończy z filmami akcji


Liam Neeson daje sobie jeszcze dwa lata na filmy akcji. Na razie w wieku 62 lat jest prawdziwym królem tego rodzaju kina. Na dowód tego kapitalna grafika.

W ciągu swojej długiej aktorskiej kariery i zagraniu w wielu wybitnych filmach takich jak "Lista Schindlera" i "Michael Collins" jest dziś Liam Neeson przede wszystkim aktorem kojarzonym z kinem akcji. Czy ten etap jego kariery dobiega końca?

Liam Neeson ma dziś 62 lata i właśnie promuje swój najnowszy film akcji zatytułowany "Nocny pościg", a przecież niedawno widzieliśmy go w "Uprowadzonej 3" oraz w "Krocząc wśród cieni". Czy nie jest zmęczony tego typu produkcjami?

"Daję sobie jeszcze dwa lata, jeśli Bóg da i części zamienne utrzymają mnie przy zdrowiu" – powiedział aktor w rozmowie z "The Guardian".

Po występie w "Nocnym pościgu" aktora zobaczymy jeszcze w tym roku w mniejszych rolach w filmach "Ekipa" oraz "Ted 2". Obiecującym projektem jest też powstający obecnie "Silence" w reżyserii Martina Scorsese, który premierę ma zaplanowaną na koniec tego roku.


Grafika w większej rozdzielczości tutaj.