czwartek, 11 czerwca 2015

Homer i Marge w separacji


Wraz z premierą 27. sezonu serialu "Simpsonowie" przyjdzie się zmierzyć bohaterom z wielkim wyzwaniem. Czy Homer i Marge przetrwają kolejne trudne chwile?

Wiele już trudności spotkało rodzinę Simpsonów, ale wygląda na to, że tym razem Homer i Marge staną przed kryzysem, jakiego wcześniej nie doświadczyli. Według słów producenta serialu, na początku sezonu małżonkowie przechodzić będą przez trudy w ich związku związane z separacją. Czy uda się im uchronić przed rozwodem?

Al Jean opowiedział o "atrakcjach" czekających na widzów kolejnego sezonu "Simpsonów". Odkryłem, że przez te wszystkie lata Homer cierpiał na narkolepsję i to niesamowicie wpływało na jego małżeństwo. Dziś oboje z Marge żyją osobno, a Homer zakochuje się w swojej farmaceutce, której głosu udziela Lena Dunham – powiedział producent. Finał tego odcinka jest do przewidzenia, można więc odetchnąć.

Z kogo będą podśmiewywali się twórcy "Simpsonów" w nowych odcinkach? Dostanie się na pewno filmowi "Boyhood", a w serialu śledzić będziemy upływający czas w życiu Barta Simpsona. Powróci też Spider-Pig, który bardzo się widzom spodobał.

27. sezon "Simpsonów" debiutuje w amerykańskiej telewizji 27 września. [dla www.stopklatka.pl]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz