wtorek, 23 czerwca 2015

Nowy Spider-Man wybrany


Już oficjalnie wiadomo. Tom Holland został wybrany nowym Spider-Manem, a reżyserią nadchodzącego projektu ma się zająć Jon Watts.

Sony Pictures i Marvel Studios ogłosiły oficjalnie, że po długim okresie poszukiwania w końcu obsadzono rolę Spider-Mana / Petera Parkera. Postać tę zagra Tom Holland, młody aktor znany widzom przede wszystkim z filmu "Niemożliwe". Reżyserią nowego samodzielnego projektu zatytułowanego "Spider-Man" zajmie się Jon Watts, twórca mający na swoim koncie thriller "Cop Car".

Jak piszą zachodnie media proces wyboru aktora był bardzo długi i bardzo skomplikowany. Studia nie chciały bowiem popełnić błędu na tym etapie przygotowań do produkcji. Także reżyser Jon Watts odbył wiele spotkań z szefami Marvela i Sony. Wybór reżysera przypomina angaż Jamesa Gunna, Joss Whedona i braci Russo – postanowiono bowiem na autora na tym etapie mniej rozpoznawalnego, który wnieść ma do filmu swój niepowtarzalny charakter.

Premiera nowego filmu o Spider-Manie pojawi się 28 lipca 2017 roku. W przyszłym roku nowy Spider-Man zadebiutuje w filmie "Captain America: Civil War".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz