piątek, 19 czerwca 2015

Kiedy "Indiana Jones 5" w kinach?


Według nieoficjalnych informacji pochodzących z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo już kiedy w kinach należy oczekiwać filmu "Indiana Jones 5". Ze świętowaniem należy się jednak jeszcze wstrzymać.

Jedno wiemy na pewno. Kolejny film o Indianie Jonesie powstanie, powiedziała o tym producentka Kathleen Kennedy kilka miesięcy temu. Teraz oczekiwane jest pojawienie się szczegółów dotyczących tej produkcji.

Jedna z najświeższych, ale nieoficjalnych wiadomości pochodzi z serwisu AICN. Według ich informacji premiera "Indiany Jones 5" zaplanowana została przez Disneya na IV kwartał 2018 roku. To na razie zapewne pierwsze przymiarki do nowego odcinka, ale byłoby bardzo sensowne gdyby produkcja ta znalazła się już w kalendarzu studia.

Niestety są też złe wiadomości. W jednym z niedawnych wywiadów drugi z producentów filmu Frank Marshall rozwiał wiele nadziei fanów na szybki powrót Indy'ego. Według niego nie było jeszcze żadnej rozmowy dotyczącej premiery filmu, a plotkami są wszelkie wiadomości na temat udziału Chrisa Pratta w filmie. Nie było też żadnych rozmów o zastąpieniu Harrisona Forda w roli słynnego archeologa.

Przyjdzie nam poczekać na nowego "Indianę Jonesa" jeszcze wiele lat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz