wtorek, 23 czerwca 2015

Koniec serialu "Hannibal"


Stacja NBC zdecydowała się skasować serial "Hannibal" po zakończeniu emisji pokazywanego obecnie 3. sezonu tej telewizyjnej produkcji. I choć cenię ten serial za świetną formę i ciekawy klimat, to ubolewam nad sposobem potraktowanie tematu. Tutaj nie zaszkodziłoby dorzucić nieco "do pieca". Dla mnie oglądanie tego serialu to była spora przeprawa.

NBC podjęło tę decyzję po wyemitowaniu zaledwie trzech pierwszych odcinków 3. sezonu. Twórca zapewne wiedzą, że stworzyli bardzo wymagającą telewizyjną produkcję, bowiem komentując decyzję studia dziękują mu za szansę nakręcenia takiej produkcji.

Producent Bryan Fuller pisze  w specjalnym oświadczeniu, że "Hannibal" kończy swoją historię w NBC, ale może się pojawić w innej stacji. Wygląda na to, że twórca wysłał komunikat do konkurencyjnych stacji z propozycją kontynuowania tej produkcji.

Tytułową rolę w serialu gra Mads Mikkelsen, a obok niego występują: Hugh Dancy, Caroline Dhavernas, Hettienne Park, Laurence Fishburne, Scott Thompson, Dan Fogler, Gillian Anderson, Eddie Izzard, Michael Pitt oraz debiutujący wkrótce Richard Armitage.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz