sobota, 28 maja 2016

Johnny Depp ma kłopoty


No i stało się. Kolejna hollywoodzka gwiazda okazała się nieprzystosowana do życia. Tym razem swoją mroczną stronę pokazał Johnny Depp. To może być początek jego końca.

Od kilku już sezonów Johnny Depp zalicza spektakularne klapy swoich znaczących filmowych produkcji. Do kłopotów z filmami doszły teraz kłopoty w życiu prywatnym. Związek z Amber Heard wyjdzie Deppowi "bokiem".

W piątek żona aktora złożyła w sądzie wniosek o rozwód, a w nim przybliżyła życie rodzinne z Deppem. Okazuje się, że gwiazdor ma problemy z alkoholem, narkotykami, a względem żony używał przemocy. Amber Heard we wniosku rozwodowym napisała, że boi się o swoje życie, a Johnny Depp otrzymał 100 dniowy zakaz zbliżania się do swojej żony.

Policja w Los Angeles bada sprawę. Amber Heard dostarczyła zdjęcia swojej posiniaczonej twarzy. Do incydentu doszło w kwietniu 2016 roku kiedy Johnny Depp pokłócił się z żoną i dał tego wyraz używając przemocy (rzucił w nią iPhonem).

Adwokat Deppa twierdzi, że sprawa ma podtekst finansowy i argumenty Heard służą wyciągnięciu większych pieniędzy podczas sprawy rozwodowej.

Sprawa jest znacznie szersza. 17 czerwca dojdzie do kolejnej sprawy rozwodowej.