piątek, 6 maja 2016

Młody Han Solo wybrany. Sam nie wiem...


Rolę młodego Hana Solo, w kolejnym spin-offie "Gwiezdnych wojen", zagra Alden Ehrenreich. Aktor ostatnio bawił widzów w filmie "Ave, Cezar!". Ta kandydatura nie rzuciła mnie na kolana, ale też trudno jest równać się z Harrisonem Fordem. Bez wątpienia dopiero występ Ehrenreicha w filmie pozbawi nas wszelkich wątpliwości.

Sam film zapowiada się bardzo ciekawie. Jego reżyserią zajmie się duet Phil Lord i Chris Miller, twórcy m.in. "Lego: Przygoda" oraz kinowego "21 Jump Street". Spin-off "Gwiezdnych wojen" rozgrywał będzie się przed "Nową nadzieją" i pokaże młode lata słynnego przemytnika. Wygląda na to, że producenci planują nakręcenie znacznie lżejszego (komediowego?) filmu z serii "Gwiezdne wojny".

Zdjęcia do filmu rozpoczną się podobno dopiero w styczniu 2017 roku, a więc po premierze "Rogue One". Dziś można tylko spekulować czy nowy Han Solo otrzyma mały epizod w tym filmie.

Premiera solowej opowieści o Hanie Solo zapowiadana jest na 25 maja 2018 roku.

A co z Aldenem Ehrenreichem? Aktor zagrał wcześniej w takich filmach, jak m.in.: "Blue Jasmine", "Piękne istoty", "Stoker". Przełomem okazała się zabawna rola u braci Coen w filmie "Ave, Cezar!".