poniedziałek, 7 października 2019

Jan Komasa przygotowuje angielskojęzyczny horror


Według zachodnich mediów Jan Komasa przygotowuje się do realizacji swojego angielskojęzycznego debiutu. Będzie to horror zatytułowany „Sara”.

Według dostępnych informacji Jan Komasa przygotowuje horror w stylu „Dziecka Rosemary”. Akcja filmu „Sara” rozgrywać ma się w Berlinie i ma być to horror o zabarwieniu psychologicznym.  Ma to być opowieść o amerykańskiej parze, która przylatuje do Berlina, aby rozpocząć pracę w nowej firmie technologicznej. Kobieta była w ciąży, poroniła, dziś nie może pogodzić się z utratą dziecka i jest przekonana, że jej dziecko zostało porwane. To prowadzi ją do przestępczych podziemi miasta.

Obecnie poszukiwana jest aktorka, która zagrał główną rolę w filmie. Zdjęcia do „Sary” rozpocząć mają się we wrześniu przyszłego roku.

Jan Komasa pracuje też nad adaptacją sztuki z Broadwayu zatytułowanej „Irene’s Vow” autorstwa Dana Gordona. Opowiada ona o polskiej pielęgniarce, która ratowała Żydów w okupowanej przez nazistów Polsce. Film będzie koprodukcją Polski, Niemiec i Kanady i skorzystać ma z wprowadzonego niedawno 30 procentowego rabatu gotówkowego na produkcję filmową w Polsce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz