wtorek, 29 października 2019

„Lighthouse” w polskich kinach! Ale jakich?


Wysoko oceniany film Roberta Eggersa zatytułowany „Lighthouse” trafi oficjalnie do regularnej dystrybucji w polskich kinach. Na ekranach będzie on dostępny już za miesiąc. Pytanie brzmi, jak szeroka będzie ta dystrybucja i czy znajdziecie ten film w swoich kinach?

To wspaniała wiadomość i wielkie ukłony za tę decyzję. „Lighthouse” wejdzie do polskich kin 29 listopada, czyli dokładnie za miesiąc. Wcześniej film prezentowany będzie na festiwalach American Film Festival i EnergaCamerimage.

Jak przeczytać można w oficjalnym opisie: Robert Eggers, wizjonerski reżyser arcydzielnego horroru „The Witch”, powraca z hipnotyzującą, halucynującą opowieścią o dwóch latarnikach, pracujących na tajemniczej, odległej wyspie w Nowej Anglii, w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku. Obaj latarnicy (Willem Dafoe i Robert Pattinson) mierzą się z samotnością i odosobnieniem podczas wielkiego sztormu, który wydaje się nie mieć końca. Są skazani na walkę z własną silną wolą, potrzebami oraz – przede wszystkim – z tajemniczą siłą, która nad nimi krąży, ale której istnienie może im się tylko wydawać… Film jest przerażającą, pełną tajemnic podróżą w nieznane.

Po premierze w Cannes film zebrał wiele fantastycznych opinii, co uczyniło z niego jeden z najważniejszych filmów 2019 roku. Czy będzie realnie zabiegał o Oscary? O kilka na pewno, ale na razie niczego nie należy być pewnym. Niedawno „Lighthouse” został niemal całkowicie zlekceważony przez Gotham Awards.

A wracając do polskiej dystrybucji „Lighthouse”. Na nasze ekrany wprowadzała będzie ten film, ta sama firma, która skromnie sprzedawała w Polsce chociażby „Manchester by the Sea” czy „Nebraskę”. Podobnie może być w przypadku „Lighthouse”, choć odpowiedzialność za niewielką dystrybucję może leżeć też po stronie kin. Takie tłumaczenia dystrybutora pojawiały się w latach poprzednich. Bo to właściciele kin decydują o tym, czy film ten pokażą swojej publiczności, czy też nie. Broniąc kiniarzy, warto wiedzieć, że czasami warunki dystrybutora są trudne do zaakceptowania i mniejsze kina stawiane są „pod ścianę” (skomplikowany temat). Jeśli więc chcesz, aby „Lighthouse” pojawił się w twoim kinie, koniecznie zadzwoń/napisz do swojego kina i zabiegaj o taki seans.

1 komentarz:

 1. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń