środa, 24 maja 2017

Annie Leibovitz fotografuje „Ostatniego Jedi”


Pojawiły się oficjalne zdjęcia z filmu „Gwiezdne wojny: ostatni Jedi”. Ich autorką jest słynna fotograficzka Annie Leibovitz. Sporo mówią one o nadchodzącym filmie.

Zdjęcia  Annie Leibovitz pojawiły się w Vanity Fair i niejako jest to okazja do świętowania 40 lat „Gwiezdnych wojen”, które obchodzone będą dokładnie 25 maja. Magazyn przygotował między innymi kilka okładek z bohaterami nadchodzącej części „Gwiezdnych wojen”. Wśród tych zdjęć największe wrażenie robi oczywiście spojrzenie na Carrie Fisher.

Zaprezentowane zdjęcia nieco lepiej ukazują nam „Ostatniego Jedi”. Pierwszy zwiastun, choć ważny, nie mówił nam zbyt wiele o nadchodzącym filmie. Zapewne przez nadchodzące miesiące producenci będą nam jeszcze wiele razy przedstawiać smaczki związane z filmem. Na razie fani mają więcej pytań, niż otrzymują odpowiedzi, ale zdjęcia Annie Leibovitz dobrze podkręcają atmosferę oczekiwania na film i fajnie rozbudowują tajemnice związane z „Ostatnim Jedi”. Obok zdjęć pojawił się też krótki materiał wideo z sesji zdjęciowej Annie Leibovitz.

Kilka nowych ciekawostek związanych z nadchodzącym filmem:

- Rey używała będzie miecza świetlnego należącego do Luke’a
- Luke będzie żył na planecie z rdzenną świątynią Jedi, wśród rdzennych stworzeń strzegących tutaj tajemnic. Nie są znane szczegóły, ale nie będą to żadne Ewoki
- Benicio Del Toro zagra „mroczny charakter”, którego imię na razie nie jest znane, ale na planie nazywano go DJ i podobno to imię ma znaczenie dla historii pokazanej w filmie. Aktor świetnie prezentuje się na zdjęciu
- Laura Dern wciela się w postać wiceadmirała Holdo, oficera ruchu oporu. Ona też wygląda intrygująco
- Siostrę Holdo o imieniu Paige Tico, w którą postać wciela się Veronica Ngo. Jest ona szkolona przez Poe Damerona.
- Finn weźmie udział w tajnej misji na tyłach wroga, a my poznamy nowe miejsca w „Gwiezdnych wojnach”
- Postaci w tej filmie będą mogły się regenerować. Spotka to podobno Finna, a na pewno Kylo Rena
- Phasma pokaże swoją twarz
- Zdjęcia wskazują, że Rey przejmie Sokoła Millennium i zwiąże swój los z Chewbaccą
- Szykuje się wielka impreza z udziałem wielu dziwnych postaci
- Pojawią się klasyczne roboty. Anthony Daniel powróci!
- Carrie Fisher zagrała wszystkie swoje sceny do „Ostatniego Jedi” i bardzo cieszyła się na produkcję IX epizodu. Skoro VII część była poświęcona postaci Hana Solo, VIII będzie rozgrywała się wokół postaci Luke’a, to IX miał być poświęcona Lei. „To byłby jej film” – mówią producenci.