sobota, 21 stycznia 2017

Cameron i twórca „Deadpoola” robią „Terminatora”


Kilkukrotne wskrzeszanie „Terminatora” nie powiodło się, ale producenci nie dopuszczają. Tym razem szykują uderzenie „z grubej rury”. Siłą połączą James Cameron, twórca „Deadpoola” Tim Miller i studio Skydance.

James Cameron odzyska prawa do „Terminatora” w 2019 roku, ale dziś bardzo jest przychylny powstaniu nowego filmu. Jego współpraca z Timem Millerem wygląda obiecująco, z tym że pomiędzy „Terminatorem” a „Deadpoolem” pod każdym względem jest duża przepaść. Co wymyślą twórcy by przekonać widzów? Skydance w 2011 roku kupiło za 20 mln prawa do „Terminatora” i to oni wyprodukowali „Terminator Genisys”. Klapy nie było, ale wpływy 440 mln dolarów przy 155 mln budżetu to nie jest wybitny wynik.

Na razie nie wiadomo czym będzie nowy „Terminator”. Dróg jest kilka: restart, sequel nowej części, a może mocniejsze powiązanie i sequel „Terminatorów” Camerona? Ciekawe też jaki udział w filmie będzie miał Arnold. Plan jest taki by to Miller zajął się reżyserią filmu. Wiadomo bowiem powszechnie, że James Cameron będzie niedługo kręcił kilka „Avatarów”.