poniedziałek, 9 stycznia 2017

„Ostatnia rodzina” na Blu-ray w lutym!


Wydawanie polskich filmów na Blu-ray to ciągle rzadkość, a jeśli już do tego dochodzi, to wydania często nie zachwycają. W lutym w sprzedaży pojawi się „Ostatnia rodzina”, która będzie posiadała edycję DVD i Blu-ray. Producent filmu zapowiada kilka edycji tego przedsięwzięcia.

Na razie niewiele wiadomo o wydaniu Blu-ray „Ostatniej rodziny”, ale jest nadzieja na wydarzenie związane z tym filmem. Na swojej stronie na Facebooku producent Leszek Bodzak napisał: O szczegółach wydań (a będzie ich kilka – w tym wydanie specjalne z szerokim wachlarzem dodatków) będziemy informować już wkrótce!

Dziś pewne są dwie informacja. Premiera „Ostatniej rodziny” na DVD i Blu-ray zaplanowana została na 9 lutego. Dokładnie za miesiąc! Wydanie Blu-ray zawierało będzie sceny niewykorzystane w filmie.

Byłoby wskazane, aby wydanie „Ostatniej rodziny” na Blu-ray było tak udane jak sam film, a dodatki powaliły widzów na kolana. W polskiej kinematografii bogate wydania Blu-ray to dziś rzadkość. Trzymam kciuki i wypatruję.