poniedziałek, 30 stycznia 2017

Film o Hanie Solo i kobiece „Ocean’s 8”


[FOTO] Pojawiły się dziś dwa bardzo ciekawe zdjęcia, dotyczące dwóch bardzo ważnych hollywoodzkich produkcji. Jedno z nich dotyczy filmu o Hanie Solo, a drugie kobiecej wersji „Ocean's Eleven”.

Lucasfilm oficjalnie poinformował, że właśnie ruszyły zdjęcia do solowego filmu o Hanie Solo. Na razie nie wiadomo jeszcze jak film oficjalnie będzie się nazywał, ale wiadomo że jego premiera zapowiadana jest na 25 maja 2018 roku. W głównej roli zobaczymy Aldena Ehrenreicha, któremu partnerować będą Woody Harrelson w roli mentora, Donald Glover jako Lando Calrissian i Emilia Clarke w nieznanej jeszcze roli. Za scenariusz filmu odpowiadają Lawrence Kasdan i Jon Kasdan. Reżyserują Phil Lord i Chris Miller. Oto co zaprezentowali producenci.


Znacznie ciekawiej wygląda kwestia „Ocean’s 8”, bowiem oficjalnie zaprezentowano zestaw gwiazd, jakie pojawią się w kobiecej wersji „Ocean's Eleven”. To będzie bardzo ciekawe aktorskie spotkanie, gwiazd tej rangi co: Sandra Bullock jako Debbie Ocean, Cate Blanchett jako Lou, Rihanna jako Nine Ball, Mindy Kaling jako Amita, Awkwafina jako Constance, Helena-Bonham Carter jako Rose, Anne Hathaway w roli Daphne Kluger i Sarah Paulson jako Tammy. Ten film także pojawi się podczas hollywoodzkiego lata filmowego w roku 2018. Aktorki prezentują się świetnie.