piątek, 6 stycznia 2017

Składy stałych komisji eksperckich PISF na 2017


PISF opublikował składy stałych komisji eksperckich PISF w Programie Operacyjnym Produkcja filmowa w roku 2017. 9 stycznia rozpocznie się nabór wniosków do Programu Operacyjnego Produkcja filmowa PISF w sesji 1/2017.

Produkcja: film fabularny

Komisja 1
Andrzej Jakimowski
Anna Jadowska
Agnieszka Smoczyńska

Komisja 2
Dorota Kędzierzawska
Leszek Dawid
Arthur Reinhart

Komisja 3
Mirosław Krzyszkowski
osoba będzie wskazana przez lidera komisji
osoba będzie wskazana przez lidera komisji

Komisja 4
Jerzy Łukaszewicz
Aleksandra Salwa
Arkadiusz Tomiak

Komisja 5
Rafał Wieczyński
osoba będzie wskazana przez lidera komisji
osoba będzie wskazana przez lidera komisji

Komisja 6
Krzysztof Zanussi
Barbara Hollender
Rafał Marszałek

Komisja 7
Janusz Zaorski
Milenia Fiedler
Grzegorz Łoszewski

Produkcja: pełnometrażowe koprodukcje międzynarodowe mniejszościowe (filmy animowane, dokumentalne, fabularne)

Komisja 1
Alessandro Leone
Anna Kazejak-Dawid
Krzysztof Kłopotowski
Michał Oleszczyk

Produkcja: filmy fabularne pełnometrażowe mikrobudżetowe

Komisja 1
Grzegorz Królikiewicz
Anna Sasnal
Maciej Ślesicki

Produkcja i rozwój projektu: pełnometrażowe filmy fabularne i animowane dla młodego widza lub widowni familijnej

Komisja 1
Agnieszka Sadurska
Dariusz Gajewski
Maciej Jakubczyk
Jerzy Moszkowicz
Joanna Olech

Produkcja: film dokumentalny

Komisja 1
Lidia Duda
Artur Liebhart
Maria Zmarz-Koczanowicz

Komisja 2
Grzegorz Górny
Maria Dłużewska
Paweł Suchta

Komisja 3
Bartek Konopka
Paweł Łoziński
Zuzanna Solakiewicz

Komisja 4
Jerzy Lubach
Marek Hendrykowski
Dorota Roszkowska

Komisja 5
Paweł Nowacki
Rafał Dudkiewicz
Sylwia Krasnodębska

Komisja 6
Paweł Woldan
Agnieszka Romaszewska-Guzy
Rafał Ziemkiewicz

Produkcja: film animowany

Komisja 1
Piotr Dumała
Paweł Dębski
Wioletta Sowa

Komisja 2
Leszek Nowicki
Urszula Śniegowska
Adam Wyrwas

Komisja 3
Izabela Plucińska
Justyna Celeda
Jakub Mikurda

Stypendia i rozwój projektu: film fabularny

Komisja 1
Marcin Malatyński
Sebastian Buttny
Iwona Siekierzyńska

Komisja 2
Maciej Pawlicki
osoba będzie wskazana przez lidera komisji
osoba będzie wskazana przez lidera komisji

Komisja 3
Mirosław Piepka
Andrzej Bart
Magdalena Łazarkiewicz

Stypendia i rozwój projektu: film dokumentalny

Komisja 1
Anna Ferens
Małgorzata Walczak
osoba będzie wskazana przez lidera komisji

Komisja 2
Arkadiusz Gołębiewski
Michał Bożek
osoba będzie wskazana przez lidera komisji

Komisja 3
Krzysztof Nowak
Jarosław Rybicki
osoba będzie wskazana przez lidera komisji

Stypendia i rozwój projektu: film animowany

Komisja 1
Anna Błaszczyk
Joanna Jasińska-Koronkiewicz
Kamil Polak

Komisja 2
Tomasz Niedźwiedź
Magdalena Bargieł
Rafał Skarżycki

Komisja 3
Jarosław Sawko
Anna Wróblewska
osoba będzie wskazana przez lidera komisji