środa, 25 stycznia 2017

„Niezniszczalny 2” od Shyamalana następny?

Niezniszczalny
Bardzo dobre otwarcie zanotował thriller „Split” w miniony weekend w amerykańskich kinach. Przy budżecie sięgającym 5 mln dolarów, wpływy na starcie sięgnęły 40 mln dolarów. To dobra wiadomość dla M. Night Shyamalana, który odbudowuje swoją pozycję w Hollywood. Czy następnym projektem będzie sequel mojego ulubionego „Niezniszczalnego”?

Jak twierdzą dobrze poinformowane źródła, wiele z pomysłów, które pojawiły się podczas pracy nad „Split” nie zostało w tym filmie wykorzystanych i dlatego rodzi się pytanie, czy będą one częścią oczekiwanego sequela „Niezniszczalnego” oraz czy rzeczywiście projekt ten jest w planach. Fani bardzo na to liczą, bowiem kontynuacji tej historii wypatrują od lat.

Jak mówi M. Night Shyamalan, wkrótce zasiada on do pisania scenariusza „Niezniszczalnego 2”. Jednocześnie reżyserów mówi, że „niczego nie gwarantuje”, bo też nie wie co wydarzy się podczas pisania.

Pierwszy „Niezniszczalny” należy do moich ulubionych filmów tego reżysera. W 2000 roku przy budżecie 75 mln dolarów wpływy sięgnęły niemal 250 mln dolarów. Do dziś to jeden z najlepszych moim zdaniem nieoczywistych filmów o… superbohaterach.