środa, 5 czerwca 2019

„Czarnobyl” najwyżej ocenianym serialem


Serwis imdb.com gromadzi oceny filmów i seriali. Od jakiegoś czasu produkcją telewizyjną z najwyższą średnią ocen jest serial „Czarnobyl”.

„Czarnobyl” to wielkie wydarzenie i zdecydowanie jedna z najbardziej wartościowych serialowych produkcji w historii. Przed premierą niewiele wskazywało, że będzie tak dobrze, a okazało się, że „Czarnobyl” zdecydowanie pobił wszystkie oczekiwania. W gronie osób zachwycających się tą produkcją jestem i ja. Ponura, ale opowiadająca o prawdziwych wydarzeniach, historia zachwyca klimatem, budową opowieści, wiarygodnością ukazanych postaci. Wszystko w tym serialu działa idealnie, a opowiada on o największej w historii katastrofie nuklearnej. Bez szokujących i zaskakujących zwrotów akcji, bez scen pełnych efektów i niesamowitości. Całość zbudowano w oparciu o szacunek dla widzów, dając im poczuć przerażający obraz katastrofy.

Serialem zachwyca się większość widzów. W krótkim czasie „Czarnobyl” znalazł się na pierwszym miejscu najlepiej ocenianych seriali w serwisie imdb.com, a jego średnia – od 140 tysięcy widzów -  sięga 9,7.

Tym samym „Czarnobyl” pokonał „Breaking Bad” (9,5), „Planet Earth II” (9,5), „Kompania braci” (9,5), „Planet Earth” (9,4), „Gra o tron” (9,3), „The Wire” (9,3).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza