środa, 19 czerwca 2019

Kiedy „The Lighthouse” pojawi się w Polsce?


Wszyscy, którzy czekali na polską premierę filmu „The Lighthouse” muszą uzbroić się w cierpliwość. W najbliższych miesiącach filmu tego w Polsce nie zobaczymy. Ani w kinach, ani na żadnym z festiwali odbywających się latem w naszym kraju.

Nie ukrywam, że miałem nadzieję na pokaz „The Lighthouse” podczas festiwalowego lata. Niestety na przeszkodzie stanęła polityka festiwalowa amerykańskich producentów. Ci zadecydowali, że drugi festiwal na świecie, który pokaże ten film to będzie Toronto. I wydaje się, że jest to posunięcie uzasadnione. Toronto bardzo często otwiera wielu filmom drogę do Oscarów.

Czy w ogóle „The Lighthouse” pojawi się w Polsce? I tutaj zaczynają się moje spekulacje. Idąc śladem światowego dystrybutora (Focus Features / Universal), należy przypuszczać że w Polsce film ten będzie miała szansę wprowadzić do kin firma UIP. Nie jest to dystrybutor skupiony na kinie festiwalowym i artystycznym więc tylko jeśli „The Lighthouse” włączy się do walki o Oscary, wtedy film ten pojawi się w naszych kinach i nawet wtedy nie będzie to bardzo szeroka dystrybucja. Specyfika filmu na to wskazuje.

Dużo bardziej prawdopodobne jest pojawienie się „The Lighthouse” na jednym z jesiennych festiwali filmowych w Polsce i będą to najprawdopodobniej EnergaCamerimage lub American Film Festival.

„The Lighthouse” to najnowszy film w reżyserii Roberta Eggersa, człowieka który dał światu wybitny horror zatytułowany „The Witch”. „The Lighthouse” to czarno-biały horror, w którym główne role grają Robert Pattinson i Willem Dafoe. Film premierę miał na festiwalu w Cannes, zdobył tam jedną z nagród i był tam jedną z najwyżej ocenianych premier. „The Lighthouse” na RottenTomatoes posiada 98 procent pozytywnych opinii.

***

AKTUALIZACJA (29.10.19)


1 komentarz:

 1. Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

  Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

  Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

  Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

  Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

  Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

  Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

  Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

  OdpowiedzUsuń