poniedziałek, 24 czerwca 2019

Polska wersja włoskiego przeboju


„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” to był filmowy przebój z Włoch. Wiele krajów nakręciło lub przygotowuje swoje wersje tej historii. Jest w tym gronie Polska. Premiera „(Nie)znajomych” we wrześniu i właśnie pokazano wygląd głównych bohaterów. Będzie kalka 1:1? Liczę jednak na kilka niespodzianek. Zdjęcie bohaterów wygląda obiecująco. Swoją rolę, z włoskiego filmu, powtórzy Kasia Smutniak (świetny pomysł), a obok niej wystąpią m.in. Tomasz Kot, Maja Ostaszewska i Łukasz Simlat.

Jak przeczytać można w oficjalnym komunikacie: „(Nie)znajomi” to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami. W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. (informacja prasowa)

W komunikacie prasowy brakuje nazwiska reżysera. Ja dopowiem, że za film odpowiada Tadeusz Śliwa, który nakręcił kilka niezłych etiud, był drugim reżyserem „Sępa” a „(Nie)znajomi” będą dla niego reżyserskim debiutem.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza