sobota, 8 czerwca 2019

Marcin Dorociński w filmie Urszuli Antoniak


Urszula Antoniak pracuje nad swoim kolejnym filmem. W holenderskim „Magic Mountains” w jednej z ról zobaczymy Marcina Dorocińskiego.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się na początku czerwca i będą realizowane do 7 lipca w Amsterdamie i słowackich Tatrach. W tym ciekawym dramacie na trzy osoby, obok Marcina Dorocińskiego wystąpią też Hanna Hoekstra oraz Thomas Ryckewaert. „Magic Mountains” to holenderski film Urszuli Antoniak, wsparty przez tamtejszy instytut filmowy. Hanna Hoekstra to jedna z największych gwiazd holenderskiego kina.

Lex, pisarz popularnych powieści, ma pieniądze i sławę, ale nie jest szczęśliwy. Prosi więc swoją muzę Hannah, kiedyś partnerkę we wspólnych górskich wyprawach, aby pojechała z nim po raz ostatni w góry. Lex organizuje wycieczkę do słowackich Tatr Wysokich. Chce być sam na sam z przyrodą w nietkniętych przez turystów miejscach. W celu odnalezienia takiego miejsca zatrudnia profesjonalnego przewodnika Wojtka. Stamtąd Lex chce kontynuować górską wspinaczkę już tylko z Hannah, ale Wojtek nie chce zostawić go samego z dziewczyną.

Urszula Antoniak związana jest głównie z holenderskim kinem. Tutaj zrealizowała swój debiutancki „Nic osobistego”, „Code Blue” i „Strefa nagości”. W 2017 roku z polską kinematografią Antoniak zrealizowała „Pomiędzy słowami”.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza